Ohranimo duhovno in kulturno dediščino cerkve sv. Katarine v Otaležu

Streha na cerkvi sv. Katarine v Otaležu je potrebna menjave. Na več mestih pušča, poškodovano je ostrešje in vse večja je nevarnost, da se bo začela delati škoda tudi v notranjosti cerkve. Zato je prav, da se s skupnimi močmi potrudimo, da naš božji hram in ne nazadnje dediščino, ki so nam jo zapustili naši predniki, ohranimo.

Kako lahko prispevate?

1. Darujete svoj prispevek pri miloščini;
  2. Svoj dar za streho oddate neposredno Katarini, Bojani ali Petru (v enkratnem znesku ali z več občasnimi darovi);
  3. Nakažete svoj dar na TRR Župnije Cerkno SI56 0475 2000 0660 620, namen STREHA OTALEŽ;
  4. Sorodnike in rojake iz otaleške župnije, ki ne živijo več tu povabite, da tudi oni prispevajo svoj dar.

Trenutno stanje strehe na cerkvi sv. Katarine si lahko ogledate v spodnji fotogaleriji.

Še več informacij o pripravi, predračunih in načrtih za čimprejšnjo obnovo pa si oglejte v letaku, ki smo ga pripravili v pastoralnem svetu Otalež. Hvaležni bomo za vsak najmanjši dar!