Tedenski napovednik

1. SKUPINA ZA DRUŽENJE Že pred časom se je porodila zamisel, da bi v naši župniji ustanovili skupino, kjer bi se redno, enkrat mesečno srečevali starejši župljani. Lepo ste vabljeni vsi, ki bi radi medsebojno delili življenjske izkušnje, se družili, spoznali kaj novega, in se predvsem počutili dobrodošle in sprejete.
    Prvo srečanje bo potekalo 3. maja 2024, s pričetkom ob 17. uri, v cerkljanskem župnišču. Začnemo sproščeno: spoznavanje, predstavitev programa, podajanje predlogov. Veselimo se skupnega  sodelovanja. Pobudnice: Damjana, Renata in Alojzija

2. Molitev po obhajilu je pripravil Župnijski pastoralni svet ker čutimo potrebo, da se začnemo kot župnija bolj povezovat in da bi vedno bolj dihali kot ena župnija. Ključen element povezovanja je župnijska cerkev in s tem povezan župnijski zavetnik (zavetnica). Prav zato je bila molitev oblikovana tako, da jo zaključimo s prošnjo naši župnijski zavetnici sv. Ani. Iz tega razloga po molitvi ne dodajamo vzklikov k drugim svetnikom (zavetnikov prejšnjih župnij in sedanjih podružnic). K tem se s prošnjo naj posredujejo za nas pri Bogu radi obračajmo ob drugih priložnostih.

3. Vera in luč ima srečanje v soboto ob 14.00.

4. V pričakovanju:
    1. Sveto obhajilo
    Ravne
       sobota 11.5.
    Cerkno   nedelja 12. 5.
    Novaki   nedelja 26. 5.

Birma
    Cerkno
    nedelja 2. 6. ob 10.00.

5. Vaš dar za Karitas lahko oddate župniku, da ga izroči naši župnijski karitas za potrebe domačih ljudi v stiski ali ga nakažete Karitas.

6. Dar za cerkev lahko nakažete na   SI56 0475 2000 0660 620  (napišite namen npr. oltar sv. Ivan; streha Bukovo, za cerkev,…), ali jih oddate župniku oz. vikarju.