Blagoslov poslovilne vežice v Šebreljah

V soboto, 17. maja 2014, smo ob zaključku birmanske devetdnevnice, ki jo je vodil upokojeni škof msgr. Metod Pirih, imeli v Šebreljah lepo slovesnost. Skupaj smo stopili Občina Cerkno, Krajevna skupnost Šebrelje in Župnija Šebrelje in pripravili prijeten praznik za vse vaščane. Škof Metod je namreč ob tej priliki blagoslovil novo poslovilno vežico, ki lepo spada v prostor ob pokopališču in cerkvi sv. Jurija, spregovorila pa sta tudi zaslužna moža in sicer predsednik KS Šebrelje g. Jože Rejec in župan g. Miran Ciglič.

Vsem je bilo v veselje, da smo ob slovesnosti predaje objekta svojemu namenu stopili skupaj in ustvarili lep dogodek v Šebreljah. Vaške gospodinje pa so poskrbele, da smo se ob dobrotah in klepetu še dolgo zaustavili.