Koncert skupine Vera in Luč

V soboto, 15. februarja 2014, je skupina Vera in Luč z že desetim jubilejnim dobrodelnim koncertom, do zadnjega kotička napolnila dvorano Osnovne šole Cerkno.

Za zanimiv in pester program, ter prijetno vzdušje so poskrbeli nastopajoči, Duo Pino in Tom s pevko Katjo Križnar, Katja Dežela s prijatelji, mladi recitatorji in pevci Osnovne šole Cerkno, mladinska skupina Manual iz Nove Oselice, ter harmonikarji pod vodstvom Jožeta Bevka. Skozi program, pa nas je vodila Maja Filipič.

Zbrana sredstva, okrog 1.300 evrov, bodo namenjena izključno za delovanje skupine, delavnice, rojstne dneve, miklavževanje, prevozu lučk na srečanje in letovanja.

Ob koncu je bila izrečena zahvala vsem, ki kakor koli pomagajo pri delovanju skupine, pripravi in izvedbi koncerta, še posebej pa ravnatelju Milanu Koželju, ki že vrsto let podpira in omogoča sodelovanje pri delavnicah in koncertu.

Hvala vsem, ki ste ta večer delili z nami in nasvidenje prihodnje leto.