Počitnice v Izoli 2014

Vsi smo komaj čakali, da pride avgust in z njim naše počitnice na morju. Tudi letos smo gostovali v Izoli in upali, da bo veselje in dobra volja cerkljanskih otrok pregnala slabo vremensko napoved. In nismo se prav dosti zmotili. Pet najboljših kuharic, dvanajst najbolj zabavnih in prizadevnih animatorjev, en razigran župnik in okrog 40 radoživih in nasmejanih otrok smo v tednu od 17. – 22. avgusta 2014 prinesli sonce v Izolo. Povsod nas je bilo dovolj: pred župniščem, na plaži, na igralih, na pomolu, v plitvini, na globokem, pri pospravljanju, pomivanju in tudi popoldanskem dremanju. Vsak večer smo pri sveti maši sodelovali s petjem in bili navdušeni nad našimi glasovi, ki so bili nam v veselje in Bogu v čast. En sam dan nas je vreme malo predčasno pregnalo s plaže, sicer pa smo se naužili morskih radosti, tudi tistih pod tušem in na poti do pomola, ki znajo biti še posebej pestre in zanimive (vse dodatne informacije o dogodkih lahko iz prve roke dobite pri župniku Zoranu smiley ). Jedli smo zdravo in okusno hrano, ki je bila tudi sad naših staršev, ki so nam pripravili res veliko domačih dobrot. Seveda pa ne smemo pozabiti, da smo vsak dan dobili sladoled, kot se za počitnice na morju tudi spodobi (enkrat je bil sicer sumljivo zelen in z ocvirki ampak pustimo podrobnosti wink. Potrjujemo, da je morje še vedno slano in mokro ter da se naslednje leto spet vrnemo!