Srečanje za starejše in bolne v Otaležu

V župniji Otalež smo tudi letos pripravili srečanje za starejše in bolne, na nedeljo, 27. oktobra. Lani in prejšnja leta, ko je bila maša popoldne, smo ugotavljali, da je slabo obiskana, da manjkajo predvsem mlade družine, zato smo se odločili, da naj bo pa letos dopoldanska sveta maša posebej namenjena starejšim.Gospod kaplan Gašper je v lepem nagovoru povabil k bolniškemu maziljenju, poseben poudarek  slovesnosti pa so dali pevci. Za to priložnost so združili sile mladi in starejši pevci, res je lepo zvenelo, zahvala Bojani in Sonji - bomo rekli za še kdaj.

Za veselo druženje v župnišču je bilo tudi poskrbljeno, tako na obloženih mizah, kot s prispevkom pevcev. Še posebej so se potrudili ta mladi, ki so s prisrčno animacijo navdušili vse. Škoda samo, da tudi dopoldanska maša ni doprinesla k večji udeležbi.

Katarina