Avtor: zucerkno Objavljeno: 17. 08. 2011

Oratorij v Šebreljah

Preizkušen termin v tednu po Velikem šmarnu, se je tudi tokrat izkazal kot zelo ugoden za izvedbo oratorija v Šebreljah.Trudeč se slediti Gospodovi besedi, z veliko mero dobre volje, novimi idejami, pa tudi z izkušnjami preteklih let, je za nami letošnji oratorij pod geslom V tvojo Smer. Brez sodelovanja med animatorji, župnikom, kaplanom, otroki in njihovimi starši, nenazadnje pa tudi vsakovrstne pomoči naših župljanov, ter donatorjev iz okolice, bi nam dogodka ne uspelo izpeljati, vsaj ne tako uspešno, da se tudi malce pohvalimo. Še posebej veseli smo bili letos naših najmlajših udeležencev.

Petdnevno potovanje z Jono smo zaključili v nedeljo, 21. avgusta s sveto mašo v župnjiski cerkvi sv. Jurija v Šebreljah.

Zdaj že lahko razmišljamo kako bomo uporabili naš potencial v prihodnje, saj bi radi k projektu pritegnili čimveč mladih. Počitnice so zdaj že za nami, čaka nas novo šolsko in veroučno leto, obilica dela torej. Naj nas spremlja Gospod!

Da nam ni bilo prav nič dolgčas, pa lahko preverite v fotogaleriji.