Napovednik - naj vam koristi!

• Animatorji za birmance imajo srečanje v petek ob 19.00.
  • Križev pot bomo molili kot običajno. Na Bukovem ob petkih ob 17.00.
  • Verouk v tem tednu zaradi počitnic odpade.
  • Zborovodje pevskih zborov imajo srečanje v nedeljo 18. 2. ob 19.00
  • Biblična skupina ima srečanje v ponedeljek po sv. maši.
  • Priprava staršev na krst prvega otroka se začne v Cerknem v soboto, 24. feb. ob 15h.
  • Priprava  na krst drugega otroka v Idriji 17.3. 2018 ob 15. Uri.
  • Postna pobuda za 1. postno nedeljo
    Teden molitve za družine
    Otroci: Zvečer zmoli za družinske člane
    Mladi: Vsak dan moli za svojega bodočega izbranca(ko)
    Odrasli: Vsak večer moli za moža ali ženo
  • Vabljeni na skupno romanje idrijsko-cerkljanske dekanije: SLOVAŠKA (od 25. do 28. Aprila 2018)
    Bratislava, Nitra, Levoča, Spiška Kapitula, Prešov, Lutina, Banska Bystrica, Bojnice, Trenčin, Šastin, Mali Krpati in Trnava bodo postaje na naši poti.
    Nitra je kraj od kjer sta sveta brata Ciril in Metod širila blagovest; Spiško kapitulo imenujejo kar slovaški Vatikan; Šastin pa je največja Slovaška Božja pot; v bližini pa imajo tudi dobro žlahtno kapljico.
    To bo naše župnijsko večdnevno romanje. Na romanju pa bomo skupaj tudi z ostalimi župnijami naše dekanije, ki se skupaj pripravljamo na misijon.
    Podrobnosti na listih v cerkvah zadaj ali na spletni strani naše župnije.
    Prijave na listih oddajte župniku ali kaplanu. Cena romanja 295 EUR. Položnice za prijavnino (100 EUR) vam bodo poslali po prijavi s TRUD-a.

Priprava na krst

Priprava na zakon