Napovednik - naj vam koristi!

• ČLANI PASTORALNIH SVETOV IZ VSE CERKLJANSKE VABLJENI NA SREČANJE V SOBOTO 27. 10. V ŽUPNIJSKI DOM V CERKNO - PRIČEVAL LJUBEZEN BOM .Skupaj z našimi misijonarji bomo načrtovali misijon v naši župniji.
  • Praznovanje sv. Uršule v Jagrščah bo naslednjo nedeljo s sveto mašo ob 11.30. Pred praznikom je prilika za spoved v petek od 16.00 dalje.
  • Odrasli skavti imajo srečanje v ponedeljek po sv. maši.
  • Srečanje staršev 4. in 5. razreda bo v sredo 17. 10 ob 19.00.
  • Srečanje staršev 6. in 7. razreda bo v četrtek 18. 10. ob 19.00.
  • Svetopisemske urice za otroke od 3 do 6 let bodo v soboto, 20. 10. ob 9.30. Starši vabljeni, da otroke pripeljete v župnijski dom v Cerkno.
  • Krst bo v Orehku v soboto 20. 10 ob 16.30.
  • Vera in luč ima srečanje v soboto 20. 10. ob 14h.
  • Misijonska nedelja bo prihodnjo nedeljo. Miloščina (V Jagrščah teden pozneje!) je namenjena misijonom.
  • Film o Baragi bo v soboto, 20. 10. ob 20.00 v Filmskem gledališču v Idriji.
  • 7. razred se bo zaradi številčnosti delil na dve skupini. Ena bo imela verouk po sedanjem urniku, druga pa v četrtek ob 13.30. Otroci naj se sedaj po sv. maši pozanimajo kam kdo spada.
  • 1. razred ima verouk v četrtek 25. 10. ob 16.30
  • Praznovanje obhajanja zakonskih jubilejev bo letos v soboto 17. 11. Tisti, ki letos obhajate 10., 20., 25., 30., 40. ali 50. obletnico cerkvene poroke se prijavite v župnišču najkasneje do 9. novembra.
  • Potres in cunami na Sulaveziju (Indonezija) Karitas vabi k pomoči vsem prizadetim. Poleg 2000 mrtvih in 5000 pogrešanih je 65.000 družin izgubilo domove. Pomoč lahko nakažete direktno na Slovensko karitas ali v župniji in jo bomo mi posredovali naprej.
  • Dekanijska karitas Idrija- Cerkno se iskreno zahvaljuje vsem, si ste ob letošnji bogatil letini podarili jabolka za socialno ogrožene družine in posameznike iz naše dekanije.
  • Papež Frančišek nas vabi k bolj zavzeti molitvi za Cerkev v mesecu oktobru. Predlaga, da v ta namen molimo rožni venec in mu ob koncu dodamo še molitvi Pod tvoje varstvo in Sveti nadangel Mihael.
  • Župnija Črni vrh vabi da se jim še kdo pridruži na župnijskem romanju v Medžugorje med 27. 10. in 29. 10. Prijave Črnovrškemu župniku.
  • Vabljeni k darovanju za svete maše!

Priprava na krst

Priprava na zakon