Napovednik - naj vam koristi!

• Prvoobhajanci so v Jagrščah v petek začeli z družinsko devetdnevnico. 1. sveto obhajilo bo v Jagrščah pa v nedeljo 27. 5. ob 11.30.
    Spoved in vaje v Jagrščah v nedeljo 20. 5. po sv. maši.
  • Krst dveh otrok v Šebreljah bo v nedeljo 27. 5. med sv. mašo.
  • Biblična skupina ima srečanje v ponedeljek po sv. maši.
  • Pastoralni svet Cerkno ima srečanje v torek po sv. maši.
  • Pastoralni in Gospodarski svet Novaki ima srečanje v torek po sv. maši.
  • Pastoralni in Gospodarski svet Šebrelje ima srečanje v sredo po sv. maši.
  • Pastoralni in Gospodarski svet Otalež ima srečanje v petek po sv. maši.
  • Na nedeljo Svete Trojice bo sveta maša v Labinjah ob 11.30.
  • Oklicani so:
    Nejc Mikš, r. 29. 9. 1988, Srednje Brdo 1a, Trata-Gorenja Vas in Eva Polak, r. 20. 3. 1994, Šebrelje 69a, Cerkno; ter
    Rok Škufca, r. 9.9.1987, Orehek 3, Cerkno in Erika Ozebek, r. 12. 10.  1991, Sedejev trg 3, Cerkno.
  • Romanje ob Marijinih kapelicah od Želina proti Idrijskim Krnicam bo letos v  nedeljo 27.5.2017. Zbirno mesto bo ob 14 uri na mostu za Jagršče na Želinu. Lepo povabljeni, da  z molitvijo počastimo Marijo in se z medsebojnim druženjem povežemo  romarji sosednjih župnij.
  • Predavanje p. Marka Rupnika: "PODOBA CERKVE DANES" bo v prostorih osnovne šole Idrija, v soboto 9.6. ob 20.00. Vabljeni v čim večjem številu.

Romanja

Priprava na krst