Vabimo
Oratorij 2026
Hej, osnovnošolec!
Pridruži se nam na ORATORIJU, ki bo potekal od ponedeljka, 24. avgusta, do četrtka, 27. avgusta.
Letos se bomo družili, raziskovali in ustvarjali V Cerknem in Šebreljah
Oratorij je namenjen vsem osnovnošolcem (od 1. do 8. razreda), ki si želijo aktivnih, veselih in z navdihom napolnjenih dni.
Informacije in prijave:
Kdaj: 24.–27. avgust;
Rok za prijavo: petek, 31. julij
Kako se prijaviš: Klikni na spletno povezavo https://bit.ly/cerkno2026
Ne odlašaj s prijavo, število mest je omejeno! Povabi še svoje prijatelje in sošolce. Skupaj nam bo še lepše!
Se vidimo!
nalagam novice...