Avtor: zucerkno Objavljeno: 10. 04. 2016

Srečanje otroških in mladinskih pevskih zborov idrijsko-cerkljanske dekanije 2016

V nedeljo, 10.aprila 2016, je v župnijski cerkvi svetega Jožefa Delavca v Idriji potekalo dekanijsko srečanje otroških in mladinskih pevskih zborov. Kar enajst zborov se je letos okorajžilo in se predstavilo s po dvema pesmima. Veseli smo, da sta zapela tudi otroška zbora iz župnij Cerkno in Otalež. Vsi sodelujoči so ob koncu zapeli še tri skupne pesmi, ki so iz okrog 170 grl mladih pevcev odmevale res mogočno. Na fotografijo smo ujeli cerkljanski zbor in če jih boste vprašali vam bodo zagotovo potrdili, da so se v družbi tolikih vrstnikov odlično počutili!

Vse fotografije in zvočne posnetke si lahko ogledate na spletni strani župnije Idrija.

Otroški zbor župnije Cerkno