Zakonski jubilanti 2018

Lepo je praznovati. Še posebej, če se župnija veseli skupaj s tistimi, ki praznujejo svoje okrogle zakonske jubileje. 6 parov se je v soboto, 17. novembra 2018, zbralo v cerkvi svete Ane v Cerknem, kjer jih je pozdravil in nagovoril župnijski vikar Bogdan Špacapan. Pri sveti maši je sodeloval župnijski pevski zbor, člani zakonske skupine pa so poskrbeli za ostalo sodelovanje. G. Bogdan je zakonske pare spodbudil in nagovoril tudi ob misijonskem geslu "Pričeval ljubezen bom", ki lepo sovpada z zakonskim življenjem in tudi ljubeznijo do Boga. Ob koncu je zakonske pare tudi blagoslovil in jih presenetil s pozornostjo, ki jim bo ostala za spomin.

Po sveti maši se je druženje nadaljevalo ob petju in prijetnem klepetu v župnijskem domu.