Zaključek veroučnega leta na Bukovem 2017

Odločili smo se, da bomo v nedeljo, 11.6.2017 popoldne, na Bukovem veroučno leto zaključili v »športnem« stilu.

Ob 15h smo se zbrali na parkirišču pred cerkvijo in se igrali različne igre (med dvema ognjema, »kaza krepelat«- kozo poškodovat :-), metanje žvižgača,…) in ker smo bili že »izmučeni« smo se morali okrepčati s pizzo, ki je vsem zelo teknila!

Za konec smo se s kolesi odpravili v Zakojco – s kombijem nas je spremljal tudi g. župnik Matej, če bi slučajno kdo obnemogel :-) - kjer so nas na Turistični kmetiji pri Flandru postregli s sladoledom, ki nas je lepo ohladil in osvežil. Prijazni gospodar Marko nas je peljal še s kočijo in v vožnji s konjsko vprego smo prav vsi zelo uživali :-).

Ker se je popoldne že prevešalo v večer, smo se morali odpraviti proti domu in razšli smo se veseli, da smo skupaj preživeli lepo nedeljo!