Gregor Čušin in Vera levega razbojnika

V soboto, 8.2. 2014, na slovenski kulturni praznik, je Cerkno obiskal Gregor Čušin. Župnijska dvorana se je tokrat prvič napolnila in tako dala slutiti, da smo v Cerknem željni kvalitetnih vsebin in toplih ljudi, ki med nas prinašajo prijazno besedo.

Gregor Čušin se nam je predstavil skozi oči levega razbojnika, ki se vedno sprašuje: Kaj verujem? V koga? Komu? Zakaj?

Mnogo vzporednic smo skozi dobro uro lahko potegnili tudi z našim življenjem. Gregor je na zanimiv, globok, a hkrati hudomušen način potrkal na našo vest, življenje, razmišljanje in dejanja. Lahko pa smo prisluhnili tudi igranju na ukulelo in doživeti interpretaciji treh pesmi.

Celoten večer ni bil predstava ampak resničen odsev našega vsakdana. S kančkom humorja :). Vredno prisluhniti večkrat.