Škofijsko priznanje ob jubileju

Osebne praznike je lepo praznovati v krogu svojih družin, znancev in prijateljev, še lepše pa je, če so voščila včasih tudi pravo malo presenečenje wink. V nedeljo, 10. novembra 2013, je okroglo obletnico praznovala Katarina Filipič, ki jo poznamo kot izredno dejavno tako v župnijskem, kot tudi medžupnijskem, dekanijskem in škofijskem prostoru. Ob tej priložnosti se je je s posebnim priznanjem spomnil koprski škof msgr. dr. Jurij Bizjak in poslal priznanje za dolgoletno sodelovanje in vodenje Medžupnijske Karitas Cerkljanske. Prejela ga je iz rok župnika Zorana Zornika, ki je Katarini ob koncu sv. maše prisrčno voščil in se zahvalil za njeno vestno  in zagnano delo, ki pomaga lajšati stiske mnogih ljudi. Vsem željam in čestitkam smo se pridružili tudi ostali v cerkvi in ji glasno zaploskali.