Zakonski jubilanti 2013

V soboto, 9. novembra 2013, smo se v cerkljanski cerkvi sv. Ane veselili zakonskih jubilantov iz vseh župnij, ki so se prišli Bogu zahvaliti za leta skupnega življenja. Skozi sveto mašo so jih s sodelovanjem pospremili člani zakonske skupine in jim dali vedeti, da spoštujejo njihovo obljubo zvestobe in zgled, ki ga dajejo. Župnik Zoran Zornik je jubilantom v pridigi namenil veliko spodbudnih besed, cerkljanski pevski zbor pa je praznik še polepšal s svojim ubranim petjem.

Po maši so se jubilanti zbrali v župnijski dvorani, kjer so jih mladi zakonci postregli z domačimi dobrotami. Dobili so tudi nepričakovan obisk, kateremu so se vsi skupaj pošteno nasmejali. Srečanje je minilo v prijetnem, veselem vzdušju in ni treba poudarjati, da je to najboljša popotnica vsem, ki stopajo skozi življenje z roko v roki.