Počitnice v Izoli 2013

Letošnje poletje je bilo za otroke in mladino cerkljanskih župnij nekoliko drugačno. Vsi, ki skozi leto pridno sodelujejo pri različnih skupinah v župniji, so skupaj z župnikom Zoranom konec avgusta preživeli pet prijetnih dni ob morju v Izoli. Kuharice so skozi teden poskrbele za odlično hrano, mladi animatorji pa za prijetno vzdušje in spremljanje otrok pri vseh dejavnostih. Vsak večer so s sodelovanjem pri župnijski večerni sveti maši poskrbeli, da je bil Gospod vesel cerkljanskih otrok tudi na počitnicah smiley. Vragolij na plaži ni manjkalo, o podrobnostih se lahko pozanimate pri župniku wink.  Nekaj utrinkov si lahko pogledate na fotografijah, obljubili pa smo, da nas bo Izola naslednje leto zagotovo spet videla smiley.