Stična bend ogrel ozračje pred praznikom sv. Ane

Že res, da smo vsi nestrpno čakali petka, ko bomo blagoslovili nov župnijski dom, a dogajanje pred tem ni bilo nič manj zanimivo. V četrtek 25.7., na predvečer župnijskega praznika sv. Ane v Cerknem, so ozračje ogreli fantje iz skupine Stična bend. Prijazno so se odzvali povabilu domačega župnika Zorana Zornika in po večerni sveti maši v cerkvi pripravili pester program ritmično duhovne glasbe, ki je mogoče nekatere poslušalce kar malo presenetil. A če pomislimo, da so na vsakoletnem srečanju slovenske mladine v Stični glavni "krivci" za izjemno vzdušje med mladimi, potem to ni bilo nepričakovano. Bas kitara, akustična kitara, električna kitara in bobni so bili tokrat glavni igralci. Poleg vokalov Nejca in Andreja seveda, ki sta pričarala tako vzdušje slavljenja kot pravo mladostno razigranost. Mladi po duši smo bili razigrani v svojih srcih, večje število cerkljanske mladine pa bi prav gotovo znalo svojo energijo spraviti tudi v malo več ploskanja in gibanja.

Vsi, predvsem mladi, ki so tokratno res posebno priložnost zamudili, pa so vabljeni na septembrsko srečanje mladine v Stični, kjer člani Stična benda spet obljubljajo neponovljivo vzdušje. Nikar jih tudi takrat ne zamudite!